TR EN

Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Pc Uyumlu Ve Akıllı Telefon Uyumlu Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Resimlerde inceleyeceğiniz sanal gerçeklik gözlükleri bilgisayar uyumlu ve akıllı telefon uyumlu olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bilgisayar uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü, beraberinde çalışacak olan bilgisayarının teknik özellikleri bakımından yeterli olmasını istiyor. Oyunculara sanal gerçeklik deneyimini en kaliteli grafiklerle hazırlanmış olan oyun ve uygulamalarla yaşatabilmektedirler. Dünya çapında markalaşmış üretici firmalara ait ortalama sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları vergiler ve kargo ücretleri hariç 2000 TL civarındadır. Yeterli seviyede deneyim için de en az 3000 TL civarında fiyatı olan bir de bilgisayar gerekiyor.

Akıllı telefon uyumlu sanal gerçeklik gözlükleri ise, sanal gerçeklik uygulamaları yüklenmiş olan ve gyroscope (hareket sensörleri) özelliği bulunan akıllı telefonlarla birlikte çalışmaktadır. VR, Virtual Reality, Sanal gerçeklik gibi arama kelimelerini kullanarak sanal gerçeklik uygulamalarını akıllı telefona yükledikten sonra, telefonu sanal gerçeklik gözlüğü içerisine takmak gerekiyor. Sanal gerçekliğin en ekonomik hali ise marka baskılı karton sanal gerçeklik gözlükleridir. Herkes sanal gerçeklik deneyimi yaşasın diye, dünyada ilk defa Google tarafından üretilen, Cardboard VR gözlük olarak da bilinen bu gözlükler, etkinlik ve fuarlarda promosyon ürünü olarak da kullanılabilmektedir. 

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Ataköy 7-8-9-10 Kısım Mh. NEF22 B Blok K:16 No:310 Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Şafak Arslan
safak@360studyo.com

+908505324426
+905557019749

3nz6G